Sağlıklı,mutlu, uzun yıllar

Deliilyas Belediye Başkanı Hayati Akbulut, Belediyeden emekli olan Hesap İşleri Müdürü Abdurrahman Gölbaşı  ve Fen İşleri Müdürü Avni Deniz'e plaket takdim etti.

Memurlarına 29 yıl hizmetlerinden dolayı, Deliilyas Kasabası adına, Belediye adına ve kendi adına teşekkür eden Başkan Akbulut, “Özellikle beraber görev yaptığımız 8 yıl boyunca belki herkesin derdine çare olamadık ama herkesin derdine koştuk, eksiğimiz hatamız olabilir ama 30 yıllık görev sürenizde hiç bir leke almadan başınız dik bir şekilde emekli oluyorsunuz, sizlerle çalışmak benim için hem bir şans hem de gururdu. Sevenimiz, sevmeyenimiz de olabilir ama biz üç memurumuzla birlikte bir saatin dişlisi gibi ekip olarak çalıştık ve Belediyemizi kurtardık. Bizlerden önceleri de hizmet edenler oldu hepsine teşekkür ediyoruz. Şimdi siz gidiyorsunuz yerinizi başkaları dolduracak, biz de gideceğiz yerimizi başkaları dolduracak önemli olan Belediyemizin durması. Ben inanıyorum ki Deliilyas Belediyesi Türkiye'de ki en gözde belediyelerden biri. Belediyenin varlığını sürdürmesi ve başarılarıyla dikkat çeken bir Belediye, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve takdirini halkımıza bırakıyoruz. Sizlere şimdiye kadar yaptığımız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonra ki hayatınızda çocuklarınızla, torunlarınızla sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum.”  dedi.