Başkan Akbulut, adaylık başvurusu yaptı

Deliilyas Belediye Başkanı Hayati Akbulut, Deliilyas Belediye Başkan aday adaylığı için CHP’ye başvurusunu yaptı.

2019 Mart ayındaki yerel seçimlerde Deliilyas Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan Hayati Akbulut, " Önümüzdeki günlerde de 2019 seçimiyle ilgili projelerimi açıklayacağım. İki dönemdir Deliilyas Belediye Başkanlığı görevini yürütüyorum. 9 yıl boyunca mesai arkadaşlarımla beraber var gücümüzle çalıştık. Önümüzdeki dönemde hemşerilerimiz yetki verirse aynı görev aşkı ile çalışmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Önemli hizmetleri birlikte yaptık
" 9 yıl geçti, önemli hizmetler yaptık, projelerimizi hayata geçirdik. En önemlisi herkesin iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalıştığım. Beldem ve yurttaşlarımız için gerçekleştireceğimiz hayallerimiz var. Deliilyas halkı uygun görür ise bir 5 yıl daha hizmet etmek istiyorum. Hiç bir şeyi tek başıma yapmadım, biz olarak yaptık” dedi.

Herkesin belediye başkanı oldum
Beldede yaşayan herkesin belediye başkanı olduğunu ifade eden Akbulut, "Hizmet ederken hiçbir vatandaşımızı birbirinden ayırmadan ayrım yapmadan, gündüz yorulmadan gece uyumadan var gücümle çalıştım. Bütün insanları severek vatandaşlarımıza hizmet ettim. Oy verenin de vermeyeninde seveninde sevmeyeninde Belediye Başkanı oldum. Beldemizin , suyunu içen, havasını teneffüs eden bütün insanlarımızı hemşerilerim olarak gördüm, görmeye de devam edeceğim. Biz birlik istedik, beraberlik istedik biz kardeşlik istedik huzur istedik biz doğduğumuz büyüdüğümüz beldemize hizmet etmenin mutluluğunu yaşadık. Bu görevde beni hiçbir zaman hemşerilerim yalnız bırakmadı. Bu kutsal görevde bu kutsal yolculukta hepsine yine ihtiyacım var" dedi.